LET’S FESTIVAL EDICIÓ LIMITADA 2021

El Let’s Festival torna aquest any amb una Edició Limitada, la 16ena, en petit format que dóna cabuda a 12 concerts durant el mes de maig a la Sala Salamandra adaptada per a 100 persones i amb totes les mesures de segurat necessàries.

Pau Vallvé, Maria Jaume, Depresión Sonora, Pantocrator, Shinova, La Ludwig Band, El Petit de Cal Eril, Nunatak, Habla de mi en Presente, trashi, Renaldo & Clara i Alison Darwin són les bandes encarregades de donar contigut al Let’s Festival 2021.

Pau Vallvé obre aquesta edició el 2 de maig presentant un disc gravat a soles durant el confinament “La vida és ara”. Shinova presentarà el seu cinquè treball “La Buena Suerte” que va ser gravat abans de la pandèmia però que moltes de les seves cançons semblen estar narrant la nova normalitat en la qual estem submergits. Renaldo & Clara, el projecte liderat per Clara Viñals, torna amb “L'amor fa calor”. Alison Darwin amb el seu primer llarg “Ficción y Realidad”. Habla de mi en Presente, guanyadors de l’Hospisona 2021, ens presentaran el seu propi estil la TechnoRumba. 12 concerts, 3 recuperats de l’edició anterior: Shinova, Nunatak i Alison Darwin, que encara i ser en petit format ens faran gaudir de la música en directe, que segueix viva.
PAU VALLVÉ + SELVA NUA | Let's Festival

PAU VALLVÉ + SELVA NUA | Let's Festival

Let's Festival Sala Salamandra Portes: 19:30h - Concert: 20:15h


LISASINSON + YPNOSI | Let's Festival

LISASINSON + YPNOSI | Let's Festival

Let's Festival The Garage Portes: 20:00h - Concert: 20:30h


LOS PUNSETES + GRUSHENKA | Let's Festival

LOS PUNSETES + GRUSHENKA | Let's Festival

Let's Festival Sala Salamandra Portes: 19:30h - Concert: 20:15h


MIRA PAULA | Let's Festival

MIRA PAULA | Let's Festival

Let's Festival L'Oncle Jack 20:30h - Concert: 21:00h


PANTOCRATOR + CIUDAD CELESTE | Let's Festival

PANTOCRATOR + CIUDAD CELESTE | Let's Festival

Let's Festival L'Oncle Jack 20:30h - Concert: 21:00h


ELEFANTES (Electro Acústic) | Let's Festival ::: EXHAURIDES !

ELEFANTES (Electro Acústic) | Let's Festival ::: EXHAURIDES !

Let's Festival L'Oncle Jack Doble Sessió


ÁNGEL STANICH + DAN PERALBO I EL COMBOI | Let's Festival

ÁNGEL STANICH + DAN PERALBO I EL COMBOI | Let's Festival

Let's Festival Sala Salamandra Portes: 19:30h - Concert: 20:15h


MARTA MOVIDAS + MICROHOMES | Let's Festival

MARTA MOVIDAS + MICROHOMES | Let's Festival

Let's Festival The Garage Portes: 20:00h - Concert: 20:30h


MARGARITA QUEBRADA + XENIA | Let's Festival

MARGARITA QUEBRADA + XENIA | Let's Festival

Let's Festival El Pumarejo Portes: 20:00h - Concert: 20:30h


SMOKING SOULS + GUINEU | Let's Festival

SMOKING SOULS + GUINEU | Let's Festival

Let's Festival Sala Salamandra Portes: 19:30h - Concert: 20:15h


ALAVEDRA + BERNARDA | Let's Festival

ALAVEDRA + BERNARDA | Let's Festival

Let's Festival El Pumarejo Portes: 20:30h - Concert: 21:00h


VEINTIUNO + KARAVANA | Let's Festival

VEINTIUNO + KARAVANA | Let's Festival

Let's Festival Sala Salamandra Portes: 19:30h - Concert: 20:15h


ANGELADORRRM + REMEI DE CA LA FRESCA + SÚPER GEGANT | Let's Festival

ANGELADORRRM + REMEI DE CA LA FRESCA + SÚPER GEGANT | Let's Festival

Let's Festival The Garage Portes: 20:00h - Concert: 20:30h


TOUNDRA + BONES OF MINERVA | Let's Festival

TOUNDRA + BONES OF MINERVA | Let's Festival

Let's Festival Sala Salamandra Portes: 19:30h - Concert: 20:15h


MORI + HOLOGRAMMA | Let's Festival

MORI + HOLOGRAMMA | Let's Festival

Let's Festival The Garage Portes: 20:00h - Concert: 20:30h


PONY BRAVO | Let's Festival

PONY BRAVO | Let's Festival

Let's Festival El Pumarejo Portes: 20:30h - Concert: 21:00h


GINEBRAS + ANABEL LEE | Let's Festival

GINEBRAS + ANABEL LEE | Let's Festival

Let's Festival Sala Salamandra Portes: 19:30h - Concert: 20:15h


MORGAN + POL BATLLÉ I RITA PAYÉS (OPENING BAND) | Let's Festival

MORGAN + POL BATLLÉ I RITA PAYÉS (OPENING BAND) | Let's Festival

Let's Festival Sala Salamandra Portes: 19:30h - Concert: 20:15h


BIZNAGA + SANDRÉ | Let's Festival

BIZNAGA + SANDRÉ | Let's Festival

Let's Festival El Pumarejo Portes: 20:30h - Concert: 21:00h


VERA FAUNA + MTINES | Let's Festival

VERA FAUNA + MTINES | Let's Festival

Let's Festival The Garage Portes: 20:00h - Concert: 20:30h


ROBOT ROCK ALIVE | Let's Festival

ROBOT ROCK ALIVE | Let's Festival

Let's Festival Sala Salamandra Portes: Portes: 21:00h - Concert: 22:00h


LUIS BREA (Acústic) | Let's Festival

LUIS BREA (Acústic) | Let's Festival

Let's Festival L'Oncle Jack Portes: 20:30h - Concert: 21:00h


CARIÑO + LA PLATA | Let's Festival

CARIÑO + LA PLATA | Let's Festival

Let's Festival Sala Salamandra Portes: 19:30h - Concert: 20:15h


Socautorlogo
Banner Xics
Etecam
Banner Laclika

SI VOLS ESTAR ASSABENTAT/DA DELS PROPERS CONCERTS I ACTIVITATS.

Subscriu-te al newsletter!

Al subscriure't, declares haver estat informat de les condiciones sobre protecció de dades personals, acceptant i consentint el tractament automatitzat dels mateixos per part de www.casadelamusica.cat